HAKKIMIZDA

“Andor Software” 2020 yılında kurulmuştur. 2006 yılında çıktığımız bu yolda birçok farklı sektörde tecrübeler edindik. Geçen 15 yıllık süreçte sektördeki tüm gelişmelere tanıklık edip, teknolojiyi her dönem yakaladık. Projelerimizde daima güncel teknik kullanmayı kendimize ilke edindik. “Andor Software” olarak her kurumun farklı bir müşteri kitlesi, çalışma prensibi, değerleri ve hedefleri olduğu bilinciyle markalara özel, uçtan uca çözümler üretiyoruz. Verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açışı sağlayan öneriler sunuyoruz. Hedefimiz markanın ruhunu ve dinamiklerini anlamak, markanın hikâyesini içselleştirmek teknolojinize proaktif yaklaşım gösteren güvenilir bir ortak olmaktır. Çözüm ortağı olduğumuz her marka ve bu sebeple bir araya geldiğimiz her iş insanı bizim için en büyük kazançtır. Elbette bizler de her firma gibi maddi kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Ancak kazandığımız her kuruşun karşılığında vermekle yükümlü olduğumuz ürün ve hizmet bedelinin sorumluluklarının farkındayız. 

Bunların yanında iş hayatındaki kullanıcıların sorunlara yaklaşımlarından ilham alarak gelişmekteyiz. Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak iş hayatının gelişen koşullarına ve ülkemizde değişen mevzuata göre güncelliyoruz. Çalışmalarımızda çağın trendlerini geçmişin köklü tecrübeleriyle harmanlayarak potansiyeli güçlü fikirleri çözüm ortaklarımıza sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle iddiamızı pekiştirirken, memnuniyeti kalıcı kılmak için ilerliyoruz.

Bu işe başladığımız 2006 senesinden beri  çözüm odaklı, ihtiyaçlara yönelik çalışıyoruz. Piyasadaki gelişmeleri sürekli takip halindeyiz ve projelerimize de bu gelişmeleri anında aktarıyoruz. Bu durum bizlere müşteri memnuniyeti, çalışma ve üretme azmi olarak geri dönüyor. Bunun sonucunda da yaptığımız işten daha fazla keyif almamızı sağlıyor. 

Andor Software Vizyonu

Sizlerden aldığımız memnuniyet dönüşleri ile mevcut projelerimiz ve ilerleyen senelerde gerçekleştireceğimiz projeler için daha çok ve istekli şekilde çalışacağız. Bunun sonucunda ürün ve içerik bakımından daha zengin programlarla sizlerin hizmetinde olacağız.

Görüşmeye geç
Andor ön muhasebe programına hoşgeldiniz...