Kargo Entegrasyonu Nedir?

Kargo entegrasyonu, e-ticaret içerisinde bulunan en önemli alanlardan birisidir. Pazaryerlerindeki mağazalarınıza veya e-ticaret sitenize gelen siparişler için tek tek işleme gerek duymadan entegre edilen kargo şirketiyle iletişim kurarak ürünün ağırlığı, cinsine göre otomatik olarak kargo barkod ve fişi oluştur. Bu sayede siparişlerinizi daha hızlı gönderime hazırlayabilir, hata payını düşürebilir ve yönetimini daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca tüm ürün ve barkod kayıtları tutularak sipariş-teslimat sürecindeki memnuniyetler ve aksaklıklar tespit edilerek çözüme kavuşturulur.

Avantajları nelerdir?

Süphesiz müşterilere sunduğu en önemli avantajı yüksek hız ile gönderime hazırlanma ve hata payını düşürmüş olmasıdır. Bunun yanı sıra Andor ön muhasebe programı üzerinden ek bir ücret ödemeden anlaşmalı olduğunuz birden fazla kargo şirketi varsa hepsiyle aynı anda çalışabilir ve iş yoğunluğunuzu da azaltabilirsiniz. Otomatik oluşturulan ve yönetilen kargo barkod ve bilgileri ile hata payı oranını düşürerek müşterilerinize daha kaliteli hizmet vermiş olursunuz.

Yurtiçi Kargo İle entegrasyon nasıldır?

Yurtiçi Kargo entegrasyonu, e-ticaret mağazanızdan aldığınız siparişlerin kargo sürecini hızlandırabilmenize olanak sağlar. Siparişleriniz çalışmakta olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesinde görüntülenir ve gönderi takibine yönlendirilir. Siparişlerin bilgileri otomatik olarak çekilerek kargo barkodu oluşturulur. Oluşan barkodun ardından siparişinizi Yurtiçi Kargo’ya teslim ederek gönderimini sağlayabilirsiniz. 

Görüşmeye geç
Andor ön muhasebe programına hoşgeldiniz...